Večerné dobrodružstvo v Bachledke

4. feb 2023 17:00 - 31. mar 20:00

Hľadáte niečo originálne, na čo budete dlho spomínať?  Objavte hviezdnu oblohu z novej perspektívy, neopakovateľné nočné výhľady na Belianske Tatry a hviezdy na dosah ruky. Zažite magickú prechádzku večerným Chodníkom korunami stromov v nadmorskej výške až 1 170 m.n.m.

Po netradičnej prechádzke určite uvítate trochu adrenalínu na sánkovačke. Naša sánkarská trať vedie pekným lesom z vrchu Spišskej Magury od lyžiarskej školy až na parkovisko v Bachledovej doline. Je dlhá 2,5 km a má príjemný sklon. Za svitu mesiaca a hviezd osvetlená len čelovými lampami nadobúda úplne inú čarovnú atmosféru.

Milujeme zážitky a preto Vám v Bachledke ponúkame možnosť zažiť originálne okamihy pod hviezdami, na ktoré budete s radosťou dlho spomínať. Vyberte sa k nám s priateľmi, prekvapte partnera alebo odmeňte deti a príďte s celou rodinou.

Večerné prehliadky a sánkovačka budú v prevádzke od 4.2.2023. Večerné dobrodružstvo v Bachledke bude sprístupnené do konca zimnej sezóny 2 dni v týždni - v utorok a sobotu v čase od 17:00 do 20:00.

Zažite jedinečné večerné dobrodružstvo v Bachledke. Tešíme sa na Vás.

Viac informácií na www.bachledka.sk

Večerné dobrodružstvo v Bachledke

Bachledka Ski & Sun

Rodinné horské stredisko BACHLEDKA Ski & Sun sa nachádza na hrebeni Spišskej Magury s nádherným výhľadom na panorámu Belianskych Tatier, len 30 km severne od mesta Poprad.

 

Video

Miesto podujatia: