Grand Prix Prešov 2021

31. júl 9:45 - 1. aug 17:00

Počas prelomových dní prázdninových mesiacov sa opäť po roku na prešovskom velodrome zíde špička dráhovej cyklistiky. 4. Ročník veľkej ceny Prešova, ktorý sa uskutoční v dňoch 31.júla - 1.augusta 2021 privíta takmer 70 cyklistov, medzi ktorými nebude chýbať kompletná slovenská elita žien, mužov, junioriek aj juniorov nakoľko Grand Prix je tohto roku aj majstrovstvami Slovenska. Predstavia sa aj zvučné mená z 12 krajín. Prídu pretekári z Dánska, Holandska, Rakúska, Rumunska, Ukrajiny, Nórska. Chýbať nebudú susedia z Českej republiky, Maďarska a Poľska.
Prvýkrát sa na podujatie prihlásil tím Izraela a po jednom zástupcovi majú Alžírsko a žena z Laosu.

Počas dvoch dní nás čaká nabitý program 3 olympijských disciplín - Omnium, Madison, stíhacie preteky jednotlivcov) Scratch a bodovacie preteky.
Záštitu nad podujatím prevzala primátorka mesta Prešov Ing. Andrea Turčanová. 

31.07.2021 o 18:00 sa môžete tešiť aj na kapelu GoGo Band, ktorá nám svojím hraním SK - CZ hitov spríjemní podvečer na Velodrome v Prešove. Nebude chýbať ani guľáš či pivo. 

VIAC INFO

Grand Prix Prešov 2021

POZRI TIEŽ:

Prešov

Metropolou severovýchodného Slovenska, ktoré v sebe skrýva jedinečnosť a kultúrnu zmes Slovákov, Poliakov, Ukrajincov a Rusínov, je PREŠOV, mesto s bohatou minulosťou a dynamickou súčasnosťou.

 

Miesto podujatia: