Remeslo od praveku až po súčasnosť

10. sep 2019 9:00 - 12. sep 14:00

Podtatranské múzeum v Poprade vás pozýva na tvorivé dielne „Remeslo od praveku po súčasnosť,“ ktoré sa uskutočnia v dňoch utorok-štvrtok 10.-12. septembra 2019 od 9.00-14.00 h v múzeu a jeho areáli.

Múzeum si pripravilo pre vás tkáčsku a hrnčiarsku remeselnícku dielňu. V tkáčskej dielni uvidíte ukážku tkania na vertikálnom tkáčskom stroji a v hrnčiarskej dielni výrobu keramiky ručným modelovaním. Tešiť sa tiež môžete na komentované prehliadky výstavy „Historické remeslo od praveku po súčasnosť.“

Podujatie je určené pre školské kolektívy. Na podujatie je potrebné sa vopred objednať na telefónnom čísle +421 52 772 19 24 alebo e-mailovej adrese info@muzeumpp.sk.

Vstupné na podujatie je 1,00 €/žiak alebo 1 kultúrny poukaz/žiak.

Remeslo od praveku až po súčasnoť

Aj v Podtatranskom múzeu v Poprade stále súťažíme s projektom Legendarium. Cestuj, zbieraj nálepky a vyhraj skvelé ceny pre celú rodinu. Viac

Legendarium 2019: Cestuj, zbieraj nálepky a vyhraj!

Viac ako 100 tipov na výlety, príbehy legiend v komikse a možnosť zbierať súťažné nálepky počas cestovania. Opäť je tu LEGENDARIUM! Pokračovanie obľúbeného projektu pre celé rodiny, vďaka ktorému sa počas leta rozhodne nebudete nudiť.

POZRI TIEŽ:

Podtatranské múzeum v Poprade

Múzeum pútavým spôsobom prevedie návštevníka podtatranským životom od praveku až po súčasnosť. Chýbať nemôže expozícia venovaná neandertálcovi z blízkych Gánoviec.