Art Lasák Gallery & Shop

Art Lasák Gallery & Shop

Art Lasák Gallery & Shop v Poprade založila umelkyňa Silvia Lasák, ktorá okrem svojej tvorby prezentuje autorské diela viac ako 40 profesionálnych umelcov zo Slovenska a Čiech, ktorých pozná osobne z rôznych Artfestov, výstav i medzinárodných sympózií. V galérii nájdete okrem nádherných originálnych diel, aj ručne maľované oblečenie, hodvábne šatky, handmade šperky, interiérové doplnky z dreva a iných materiálov, háčkované výrobky, diela na želanie a darčekové poukážky.

Ak túžite po jedinečnom umeleckom kúsku, ste na správnej adrese. Diela prispôsobia Vašej predstave, interiéru, cenovému rozpočtu, farebnej kombinácii a to všetko pod dohľadom skúseného interiérového dizajnéra. Vizualizácia diela v interiéri je samozrejmosťou a rovnako možnosť vyskúšať dané dielo v interiéri pred kúpou. K dispozícii majú aj eshop, kde si viete dielo vybrať a zakúpiť z pohodlia domova.

Galéria organizuje aj predajné výstavy a rôzne akcie spojené s riadenou degustáciu vín, rovnako individuálne alebo skupinové prehliadky.

VIAC: https://www.artlasak.com/

Art Lasák Gallery & Shop

 

POZRI TIEŽ:

Poprad

Vstupná brána do Vysokých Tatier. Aj takto prezývajú mesto Poprad, kde nájdete mnoho príležitostí ako si spríjemniť čas. Tatranská galéria Sídli v b...

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Penzión Minipivovar Tatras0.45 km
Hotel Sobota***1.63 km
Apartmány Village4.29 km
Hotel AGRO **7.87 km
Salaš Goralský dvor7.94 km
Penzión Minipivovar Tatras0.45 km
Penzión Fantázia0.47 km
Penzión Aqualand Poprad1.07 km
Penzión Plesnivec1.55 km
Zámoček Staré Časy1.61 km