Výstava Choď a foť: NOVUM Prešov

20. okt - 26. nov

Dychberúce výhľady, krása hôr, rozmanitosť kultúry, architektúry a ľudí Prešovského kraja.

Príďte si vychutnať nádherné fotografie víťazov a finalistov súťaže Choď a foť 2022 do priestorov nákupného centra NOVUM v Prešove. Zábery sú vytlačené vo veľkých formátoch A2 a A3, čo umocňuje silu záberov a pôžitok z ich prehliadky. 

Výstava Choď a foť je putovná, v NOVUMe bude umiestnená od 20. októbra do 26. novembra 2023. 

Novum Presov_Chod a fot vystava oktober_november 2023

Jubilejný desiaty ročník fotografickej súťaže Choď a foť priniesol množstvo kvalitných záberov z celého Prešovského kraja. Do súťaže sa v roku 2022 zapojilo 127 autorov, ktorí spolu zaslali 548 fotografií v šiestich kategóriách. Organizátorom súťaže je Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska. Výstava je zložená z víťazných záberov a tiež z fotografií ocenených Honorable mention. 

SVS-2022---fotograficka-sutaz-chod-a-fot---VYSTAVA-oc-novum-WEB

V roku 2023 prebieha 11. ročník súťaže Choď a foť, do ktorej sa prihlásilo vyše 200 autorov. Odborná porota vyberie nalepšie zábery, ktoré sa stanú súčasťou putovnej výstavy v roku 2024. 

 

POZRI TIEŽ:

Víťazné fotografie Choď a foť 2022

Pozrite si najkrajšie fotografie Prešovského kraja ocenené odbornou porotou.

Prešov

Metropolou severovýchodného Slovenska, ktoré v sebe skrýva jedinečnosť a kultúrnu zmes Slovákov, Poliakov, Ukrajincov a Rusínov, je PREŠOV, mesto s bohatou minulosťou a dynamickou súčasnosťou.

 

Miesto podujatia: