Výstava Choď a foť: Bardejovské Kúpele

18. aug 2023 - 15. okt

Dychberúce výhľady, krása hôr, rozmanitosť kultúry, architektúry a ľudí Prešovského kraja.

Príďte si vychutnať nádherné fotografie víťazov a finalistov súťaže Choď a foť 2022 do priestorov známych Bardejovských kúpeľov. Zábery sú vytlačené vo veľkých formátoch A2 a A3, čo umocňuje silu záberov a pôžitok z ich prehliadky. 

Výstava Choď a foť je putovná, v kúpeľoch bude umiestnená od 18. augusta 2023 do októbra. Potom sa presunie na ďalšie miesta, aby krásy a zaujímavosti Prešovského kraja predstavila širokej verejnosti od galerijných priestorov cez turistické atrakcie, kúpeľné domy až po obchodné centrá. 

Výstava Choď a foť ´22: Bardejovské Kúpele

Jubilejný desiaty ročník fotografickej súťaže Choď a foť priniesol množstvo kvalitných záberov z celého Prešovského kraja. Do súťaže sa v roku 2022 zapojilo 127 autorov, ktorí spolu zaslali 548 fotografií v šiestich kategóriách. Organizátorom súťaže je Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska. Výstava je zložená z víťazných záberov a tiež z fotografií ocenených Honorable mention. 

Víťazné fotografie Choď a foť 2022

Pozrite si najkrajšie fotografie Prešovského kraja ocenené odbornou porotou.

Aktuálne prebeiha 11. ročník súťaže, do ktorej sa môže zapojiť široká verejnosť. Fotografie z Prešovského kraja je možné zasielať v 6 kategóriách do 15. 10. 2023 na chodafot@severovychod.sk. Pravidlá súťaže


POZRI TIEŽ:

Bardejovské Kúpele

Najväčším bohatstvom Bardejovských kúpeľov sú prírodné liečivé minerálne vody, ktoré svojím zložením patria medzi najvýznamnejšie v Európe. Bardejovská minerálna voda

 

Miesto podujatia: