AquaCity Poprad

AquaCity Poprad

AquaCity Poprad je svetom zábavy, relaxu a oddychu, ktorý vám poskytne viac než len oddych a relax pri vode. Súčasťou Aquaparku je 13 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou s teplotou 28°C – 38°C, tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií. Voda v AquaCity pochádza z prírodného podzemného zdroja a privádza sa do areálu. Technologickým procesom sa z teploty 50°C ochladzuje na 36 až 38°C. Bazény majú antikorový povrch, aby sa minimalizovala potreba používania chlóru. Na jej dezinfekciu sa využíva UV žiarenie, čím je šetrná k pokožke i k očiam. Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Pomáha pri problémoch s pohybovým a dýchacím ústrojenstvom, krvnému obehu, nervovej sústave a má aj priaznivé kozmetické účinky. 

AquaCity Poprad

Ponúku dopĺňa vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu, privátnu zónu, odpočivárne a unikátny 14 m Wellness bar s ponukou smoothie, ovocných štiav, miešaných nápojov a wellness drinkov. Ubytujte sa v niektorom z AquaCity hotelov, Mountain View *, Seasons  a Riverside *** a užite si skvelú dovolenku.

4359-aquacity-hotel-mountain-view

Vo wellness centre Fire & Water Wellness & Spa sú v ponuke špeciálne zážitky v saunách – saunové ceremoniály, saunové rituály a peelingy. Saunovanie môže byť oveľa intenzívnejšie a zaujímavejšie vďaka sauna masterom. Sauna master špeciálnou technikou vírenia vzduchu v saune, polievaním kameňom vonnými esenciami zvyšuje pocitovú teplotu a vnesie do pobytu v saune nový zážitok. Doprajte si výnimočný wellness a skvelú zábavu pri rôznych druhoch tematických saunových show, ktoré sprevádza príjemná vôňa, hudba, osvetlenie a príbeh.

AquaCity wellness

AquaCity Poprad je zároveň vynikajúcim miestom na usporadúvanie konferencií, rokovaní, výstav, gala večerov a iných firemných akcií. K dispozícii je kongresová sála s kompletným technickým vybavením s kapacitou až 300 miest, konferenčná miestnosť s kapacitou 90 miest a salónik s kapacitou 30 miest (otváracie hodiny, cenník).

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Hotel Sobota***0.65 km
Penzión Minipivovar Tatras0.71 km
Apartmány Village3.98 km
Hotel AGRO **6.94 km
Salaš Goralský dvor7.01 km
Penzión Aqualand Poprad0.18 km
Penzión Plesnivec0.58 km
Penzión Fantázia0.60 km
Hotel Sobota***0.65 km
Penzión Minipivovar Tatras0.71 km