Pizzéria Borsalino

Pizzéria Borsalino

Pizzéria Borsalino

"Pravá talianska pizzéria. Kúskový predaj,osobný odber aj donáška až k dverám zákazníka. Snažíme sa poskytnúť vám čo najvačší komfort a čo najlepšiu chuť!"

Pizza Borsalino si svojich milovníkov získava už viac ako 11 rokov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Tajomstvo tenkej talianskej pizze spočíva v kvalitných surovinách a veľkej dávky lásky k remeslu našich pizzérov. Poctivá receptúra domáceho cesta, autentické a čerstvé ingrediencie chrumkavej pizze a rodinná atmosféra predstavujú základné stavebné kamene našej prevádzky. Jedinečnosť podčiarkuje bohatý a chutný výber pizze za pomoci priateľského a usmievavého personálu.

História Pizza Borsalino sa začala písať v roku 1993, kedy bola na Arbesovom námestí v Prahe otvorená prvá pizzeria tejto značky. Učiteľom umenia prípravy pravej talianskej pizze sa stal známy Giuseppe Fiore, ktorý zaviedol používanie pôvodnej receptúry z talianskeho regiónu Kalábria. Vďaka kvalite pripravovanej pizze a poskytovaných služieb bola Pizza Borsalino najmä zahraničnými zákazníkmi ohodnotená ako najlepšia pražská pizzeria a v rokoch 1999 - 2001, tri roky po sebe, tento titul obhájila v internetovom hlasovaní.


Zdroj/foto/viac na: https://borsalinopizza.com/

Pizzéria Borsalino

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Kaštieľ Fričovce0.00 km
Reštaurácia Kolkáreň0.00 km
Garni Hotel VELICKÝ ZÁMOČEK0.00 km
Hotel AVALANCHE***0.00 km
Penzión Opál0.00 km
Garni Hotel VELICKÝ ZÁMOČEK0.00 km
Garni Hotel TATRAMONTI***0.00 km
Kaštieľ Fričovce0.00 km
Hotel AVALANCHE***0.00 km
Penzión Opál0.00 km