Reštaurácia Kolkáreň

Reštaurácia Kolkáreň

Reštaurácia Kolkáreň

Rád vychutnávaš, pozoruješ a objavuješ? Reštaurácia Kolkáreň je kombináciou moderného dizajnu interiéru odetého do legendárnych stien s nádychom pravej meštianskej atmosféry. Originálnou kombináciou moderny s bohatou históriou kráľovského mesta Stará Ľubovňa ti nechceme ponúknuť len jedlo. Radi by sme ti v spoločnosti rodiny, priateľov či známych ponúkli niečo oveľa viac. To niečo je zážitok či moment, ktorý si za peniaze nekúpiš.

Keď sa spojí gurmánske umenie a nadčasová architektúra, vznikne očarujúci priestor, ktorý dokáže uchvátiť viacero zmyslov naraz. Kombináciou regionálnych pokrmov našich materí s medzinárodnou, orientálnou i zámorskou kuchyňou spolu so surovinami prvotriednej kvality vieme vyhovieť nie jednému maškrtnému jazýčku. Kráľovská atmosféra spod Ľubovnianskeho hradu s americkými prvkami pravého bistra či reštaurácie vytvára nevšednú originalitu široko ďaleko.

Ktorýkoľvek deň v týždni ti radi dožičíme nielen nadčasovú chuť jedál, ale omnoho viac. Našu reštauráciu často využívajú firmy, ale aj jednotlivci na uzavreté firemné i rodinné oslavy. Po výdatnom jedle si jedine u nás dokážu na pretrávenie dopriať aj trochu pohybu. S dvomi bowlingovými dráhami,  stolným futbalom či dvoma biliardovými stolmi sa s partiou aj celou rodinou dokážeš zabaviť do sýtosti. Rezervuj si svoje miesto vopred, aby si nás s celým kolektívom mohol navštíviť v čase, keď budeme k dispozícii v plnej sile. Tak teda, vychutnaj si aj ty uvarený kúsok tajomna v spoločnosti jedinečného zážitku.

Reštaurácia Kolkáreň

Zdroj/foto/viac na: https://restauraciakolkaren.sk/

POZRI TIEŽ:

Stará Ľubovňa

Zavítajte do Starej Ľubovne, mesta s bohatou históriou a lákadlami pre turistov. Ľubovniansky hrad a skanzen, Viktóriine záhrady...

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Kaštieľ Fričovce0.00 km
Reštaurácia Kolkáreň0.00 km
Garni Hotel VELICKÝ ZÁMOČEK0.00 km
Hotel AVALANCHE***0.00 km
Penzión Opál0.00 km
Garni Hotel VELICKÝ ZÁMOČEK0.00 km
Garni Hotel TATRAMONTI***0.00 km
Kaštieľ Fričovce0.00 km
Hotel AVALANCHE***0.00 km
Penzión Opál0.00 km