Sportcentrumsk

Sportcentrumsk

Reštaurácia Sportcentrum vo Svidníku je vďaka svojej polohe a komfortnej priestrannosti vyhľadávaným miestom pre ľudí, ktorí sa chcú skvelo najesť alebo sa zabaviť hrou bowlingu. Súčasťou Sportcentra je bar s reštauráciou a letnou terasou, kde si môžete vychutnať svoje raňajky alebo sa za príjemné ceny, chutne naobedovať z našej širokej ponuky denného menu. V našej reštaurácii ponúkame kvalitné jedlo, kde čerstvosť a kvalita používaných surovín je našou hlavnou prioritou. Príďte si k nám vybrať z ponuky denného menu alebo rôznych špecialít vlastnej výroby.

V A la carte si každý príde na svoje, či už je to lahodná pizza, domáce zabíjačkové špeciality, cestoviny, šaláty, steaky, burger či talianské rizotá. Varíme zdravo a chutne aj pre alergikov na lepok či mlieko. V našom bare určite neprehliadnete ani široký výber rumov, whisky alebo kvalitných slovenských či zahraničných vín, doporučených someliérom.

Okrem atraktívneho prostredia v tichej lokalite, ponúkame okrem bowlingu množstvo športových aktivít v športovej hale, ktorá sa dá využiť aj na koncerty či mítingy. K dispozícií je pre našich zákazníkov aj fitness centrum. V našej reštaurácii Sportcentum, sú v ponuke dva salóniky, ktoré sú ideálne na organizovanie firemných školení, odborných konferencií a stretnutí s obchodnými partnermi, kde môžete samozrejme využiť naše parkovisko s kapacitou 60 miest. Vaše rodinné či firemné oslavy, sú u nás v reštaurácii šité na mieru, podľa požiadavky zákazníka.


REŠTAURÁCIA
Súčasťou športového centra je bar s reštauráciou s možnosťou celodenného stravovania s dvoma saloníkmi pre 22 ľudí a klimatizovaným saloníkom pre 45 ľudí
Počas pracovných dní ponúkame denné menu.Ponukame priestory na organizovanie:

-rodinných osláv / krstiny,narodeniny a pod./

-firemných akcii 

-športových a spoločenských podujatí

-priestory na prednášky,semináre,porady,schôdze,školenia                    

-bowling 4,50,-€/1hod./1dráha

Denné menu
Jedálny a nápojový lístok

VIAC INFO

Zdroj/foto: http://www.sportcentrumsk.sk/index.php

POZRI TIEŽ:

Svidník

Navštívte mesto duší padlých vojakov, kde budete môcť vidieť miesta, kde prebiehali boje počas II. svetovej vojny. Na mieste bojov sa nachádza v súčasnosti niekoľko pamätníkov a časť pôvodného zachovaného vojenského arzenálu.

 

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Sportcentrumsk0.00 km
Venti 200.16 km
Famb restaurant & Cocktail bar0.37 km
Massimo Coffee and Restaurant0.44 km
Reštaurácia Pizza express Svidník0.72 km
Stavbet0.86 km
Hotel Ondava****11.58 km
Penzión u Pepina11.93 km
Penzión a reštaurácia Poľovníček12.06 km
Internát Teslák12.77 km