Sedem dôvodov, prečo súťažiť s Objavuj Prešovský kraj

Sedem dôvodov, prečo súťažiť s Objavuj Prešovský kraj

Pre všetkých, ktorí radi objavujú zaujímavé miesta, túlajú sa v prírode, spoznávajú bohatú históriu a kultúru alebo len jednoducho hľadajú nové zážitky, je tu mobilná aplikácia Objavujme a v nej súťaž Objavuj Prešovský kraj.

Hrady, zrúcaniny, múzeá, galérie, prírodné zaujímavosti, atrakcie, adrenalínové zážitky aj pohodové, nenáročné výlety v najkrajšom kraji pod Tatrami – odteraz je všetko na jednom mieste. Stačí si stiahnuť aplikáciu Objavujme a v nej si zvoliť súťaž Objavuj Prešovský kraj. Pre súťažiacich ponúka súťaž 250 bodov záujmu, možnosť lokalizácie a pre najlepších lokalizátorov aj skvelé ceny! Aplikácia Objavujme je voľne stiahnuteľná, stoja za ňou vývojári známeho turistického portálu PodmeVon.sk.

 

Prečo mať vo svojom mobile či tablete aplikáciu Objavujme a v nej súťaž Objavuj Prešovský kraj?

Tu je 7 hlavných dôvodov:

1. Tipy na výlety, zaujímavé miesta, to NAJ z najkrajšieho kraja pod Tatrami na jednom mieste! Známe miesta i zákutia, ktoré nie sú masovo známe, ale stoja za to!

2. Počas výletu sa stačí jednoducho lokalizovať a automaticky sa môžete zapojiť do súťaže!

3. Každé miesto má svoju bodovú hodnotu. Po lokalizovaní sa prostredníctvom GPS a potvrdení v aplikácii sa na hráčsky účet automaticky pripíše príslušný počet bodov. Stav rebríčkov hráčov je možné sledovať on-line v aplikácii.

4. Môžete sa pretekať s Vašimi známymi, priateľmi, nepriateľmi či rodinou v tom, kto nazbiera najviac bodov! Nič nepoteší viac ako párbodový rozdiel a radostný úsmev víťaza. Nezabudnite! Pri rovnosti bodov vyhráva rýchlejší!

5. Súťaž trvá 3 mesiace – dosť času na to, aby ste nazbierali veľa bodov a získali množstvo zážitkov. (Od 24. júna 2015 do 15. septembra 2015.)

6. Ste na výletoch hladní, smädní, hodil by sa wellness? Vybrané zariadenia vám po preukázaní sa aplikáciou poskytnú zľavy na služby zadefinované v aplikácii.

7. Vyhrať  môžete jednu z množstva cien (3x tablet, pobyty v hoteloch a penziónoch Prešovského kraja, vstupenky do aquaparkov a zábavných centier, darčekové balíčky, knihy a pod.).

Bonus na záver: Aplikácia je k dispozícii úplne zadarmo a je určená pre mobilné zariadenia pre platformu Android aj pre platformu iOS (Apple).

logo-JPG-Google-Play-na-web.jpg

button-app-store-web-2.jpg

 

Pravidlá               Úlohy v hre               Rebríček hráčov            

CENY:

1. cena: Víkendový pobyt pre 4 osoby (od piatka do nedele) s polpenziou a vstupom do wellness v Bardejovských Kúpeľoch (v hodnote 400 EUR)
2. cena: Víkendový pobyt pre 2 osoby (2x ubytovanie) s polpenziou a wellnessom v Ľubovnianskych kúpeľoch v hoteli Sorea
3. cena: Pobyt pre 2 osoby na jednu noc s raňajkami v luxusnom hoteli Zelená Lagúna**** na Domaši
4. cena: Tablet Prestigio MultiPad thunder 7.0i
5. cena: Tablet Prestigio MultiPad thunder 7.0i
6. cena: Tablet Prestigio MultiPad thunder 7.0i
7. cena: Pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v penzióne Kamenný dvor vo Vyšných Ružbachoch
8. - 10. cena: Poukaz na skvelé zážitky v SUN Bachledova:
obojsmerný vývoz lanovkou pre 2 osoby,
4 jazdy na tubingovej dráhe,
2 jazdy na bobovej dráhe,
hra discgolf pre 2 osoby

VYŽREBOVANÍ budú aj 7 súťažiaci, ktorí budú odmenení  darčekovými balíčkami. 

objavuj-homepage1.jpg