Agroturistika v Suchej

Agroturistika v Suchej

Agroturistika v Suchej

Kraj pod Duklou je podľa mnohých enviro-odborníkov jeden z najkrajších, čo sa týka krásy prírodných zdrojov. No aj napriek tomu, pre mnohých ešte stále nebol objavený. Spoznajte časť tohto beskydského kraja priamo z konského chrbta. Vyskúšať si môžete rekreačné potulky na koňoch huculoch, po krásnych dolinách, ale aj divokých hrebeňoch plných zvierat. Toto húževnaté zviera zrodené priamo na karpatských poloninách zvládne akúkoľvek prekážku. Vzhľadom na jeho menší vzrast a priateľskú povahu je vhodné tak pre začiatočníka, ako aj pre skúsenejšieho jazdca. 

Vyberte sa do prírody za dobrodružstvom a spoznajte Východné Karpaty. Vyskúšajte si pohodovú turistiku na koňoch. Stopujte vlkov v ich prirodzenom prostredí. Dozviete sa napríklad, koľko “slov” potrebujú vlci na bežnú komunikáciu medzi sebou, ako sa to líši od človeka, v akom poradí chodia vo svorke, prečo v lese vyhľadávajú bukvice, aj keď ich sami nejedia, prečo zavýjajú a prečo sa nám ľuďom vyhýbajú a stretnutia s nimi sú veľmi vzácne.

Ak budete mať šťastie, uvidíte rôzne lesné zvieratá a stopy vlka, rysa alebo medveďa. Ukážeme vám ako funguje lesný ekosystém a povieme vám o jeho význame a dôležitosti pre krajinu a ľudí, ktorí v nej žijú.Viac info:
www.tajomnekarpaty.com
+421 904 743 162
info@tajomnekarpaty.com
+421 903 048 263


Adresa:
Suchá 19, 090 23 Vladiča, Slovensko

Zdroj/foto:
www.dukladestination.com
www.tajomnekarpaty.com

Agroturistika v Suchej

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Reštaurácia Pizza express Svidník0.63 km
Sportcentrumsk1.35 km
Venti 201.42 km
Royal restaurant & pizzeria1.48 km
Famb restaurant & Cocktail bar1.64 km
Stavbet2.16 km
Hotel Ondava****11.35 km
Penzión u Pepina11.78 km
Penzión a reštaurácia Poľovníček11.92 km
Internát Teslák12.66 km