penzión koliba

Penzión KOLIBA

Penzión Koliba sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, priamo v centre Starého Smokovca, pod Slavkovským štítom. Výborná poloha penziónu len pár metrov od lanovky na Hrebienok v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania je zárukou skvele strávenej dovolenky plnej aktívneho oddychu, turistiky a relaxu. 

Celoročne je k dispozícii komfortné ubytovanie v Penzióne Koliba s celkovou kapacitou 44 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom je tu k dispozícii 14 dvoj-lôžkových izieb vybavených televízorom a vlastnou kúpeľnou s toaletou, pričom 8 z nich disponuje možnosťou využitia jednej prístelky formou rozťahovacej pohovky. Taktiež sú k dispozícii tri 2-lôžkové izby na zníženom prízemí, za zvýhodnenú cenu, každá pre 2 osoby, bez možnosti prístelky. V každej izbe sa nachádza vlastné sociálne zariadenie a televízor. Pre náročnejších hostí či rodiny s deťmi máme pripravený jeden špeciálny 4-lôžkový apartmán s balkónom, v ktorom sa okrem pohodlných postelí nachádza aj rozťahovacia pohovka slúžiaca ako prístelka pre jednu osobu, konferenčný stolík, televízor a vlastná priestranná kúpeľňa s toaletou. 

Príjemný čas s rodinou či priateľmi môžete počas Vášho pobytu tráviť v štýlovej tradičnej reštaurácii s ponukou typických slovenských špecialít, pripravovaných aj v otvorenom krbe. 

Penzión Koliba na Facebooku

 Penzión Koliba
Penzión Koliba

Viac info

Zdroj: Penzión KOLIBA

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Penzión KOLIBA0.00 km
APLEND Koliba Kamzík Starý Smokovec0.14 km
Slowenská reštaurácia Starý Smokovec0.16 km
Central Apartmány a Restaurant0.20 km
Central Restaurant ,,Starý Šmakovec“0.27 km
Penzión KOLIBA0.00 km
A1-štart0.06 km
Penzión Šport0.12 km
Central Apartmány a Restaurant0.20 km
Apartmán 4Roses0.25 km