Cyklostopy Fest 2019

4. okt - 6. okt

Milí cyklisti, aj v roku 2019 pre Vás OZ Cyklovňa a cyklistický klub SCK Pieniny pripravuje cyklistický víkend s rôznymi disciplínami a opäť pre všetkých.


Stačí prísť s potrebnou výbavou 4. až 6. októbra do Starej Ľubovne a vybrať si svoju naj disciplínu. Či už to bude piatkový podvečerný Výšľap do kopca, tradičný Memoriál Juzeka Hutníka ako XC preteky, alebo pohárové enduro. A ak máte doma malých cyklistických nadšencov, sobotné detské preteky isto zabavia aj ich.
Všetko podstatné sa bude diať opäť na Cyklostopách a v ich okolí. Základňa festivalu bude umiestnená v Stredovekom vojenskom tábore pod Ľubovnianskym hradom, kde nás okrem jedinečnej atmosféry budú čakať aj večerné filmové a hudobné zážitky.

Cyklostopy fest 2019

Aj v stredovekom vojenskom tábore súťažíme s projektom Legendarium. Cestuj, zbieraj nálepky a vyhraj skvelé ceny!

Legendarium 2019: Cestuj, zbieraj nálepky a vyhraj!

Viac ako 100 tipov na výlety, príbehy legiend v komikse a možnosť zbierať súťažné nálepky počas cestovania. Opäť je tu LEGENDARIUM! Pokračovanie obľúbeného projektu pre celé rodiny, vďaka ktorému sa počas leta rozhodne nebudete nudiť.

Pozri tiež:

Stredoveký vojenský tábor v Starej Ľubovni

Jedinečnosťou a lákadlom Starej Ľubovne je stredoveký vojenský tábor v podhradí - obraz vojenského života v 16. storočí. Je ideálnym miestom pre letné...

Ľubovniansky hrad a skanzen

V minulosti sa hrad preslávil stretnutiami kráľov aj väznením Mórica Beňovského. Dnes žije podujatiami a pestrými expozíciami. Pod hradom sa rozprestiera skanzen ľudovej dediny a stredoveký vojenský tábor.

 

 

Miesto podujatia: