Hostel One - H1

Hostel One - H1

Hostel One – H1 je úplne prvý hostel v Prešove. Je to moderný mestský hostel so všetkým, čo počas ubytovania budete potrebovať.

Je situovaný v najlepšej časti centra mesta, kde je množstvo občianskej vybavenosti hlavne však barov, kaviarní a reštaurácii. Tento hostel patrí pod sieť Retro Apartments a taktiež sídli v prízemí budovy Retro Apartments BOSAK.

Ponúka výborné, moderné a cenovo dostupné ubytovanie hostelového typu (spoločná ubytovňa) v úplnom centre mesta Prešov. Hostel H1 disponuje 32 lôžkami, ktoré sú umiestnené v štyroch samostatných izbách po 8 lôžok v každej. Všetko prebieha elektronicky. V prípade, že idete len na jednu poprípade dve noci dostanete číselný prístup vo forme SMS, ktorý je udelený len na obdobie pobytu. Pokiaľ plánujete zostať dlhšie dostanete kartu, ktorou si otvoríte všetky dvere aj vlastnú skrinku na odkladanie batožiny alebo osobných vecí.

Sociálne zariadenia sú spoločné, avšak oddelené pre mužov a ženy. Pre všetkých ubytovaných je k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom v ktorom sú bežne dostupné voľné DVBT programy a systém android pripojený na internet, kde môžete sledovať čokoľvek na internete. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa a tiež práčovňa s práčkou, sušičkou a žehličkou s miestom na žehlenie. V celom objekte je bezplatné WiFi pripojenie na internet a každá posteľ má vlastnú zásuvku na nabíjanie telefónu, notebooku a tiež vlastné svetlo.

Pri príchode na ubytovanie dostanete balík s kompletným posteľným prádlom a osušku. Prádlo si oblečiete na svoju posteľ. Pri odchode prádlo stiahnete a aj s osuškou hodíte do nádoby na to určenej.

Toto ubytovanie je vhodné aj pre väčšie skupiny ľudí ako sú športové kluby, školské zájazdy, firmy, pracovné agentúry, firemné výlety typu teambuilding, študentov alebo aj jednotlivcov na cestách, ktorí chcú lacno prenocovať avšak hľadajú komfort a dobrú kvalitu ubytovania v čo najlepšej možnej lokalite centra mesta.

Foto: OOCR Región Šariš
Zdroj: hostelpresov.sk

Hostel One - H1

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Penzión Átrium0.23 km
Staré dobré Mexiko0.25 km
Brahama Pension & Restaurant0.26 km
Double Tiffany0.26 km
Hotel Carpe Diem****0.26 km
Retro Apartments Bosak0.00 km
Hostel One - H10.00 km
Pension Zenit ***0.02 km
Gardenapartments0.16 km
Penzión Átrium0.23 km