ubytovanie-pre-jedneho-folk-3

Apartmány Style

Apartmány Style sú moderný penzión v Prešove zameraný na business klientelu. Našim hosťom ponúkame špičkový komfort, moderné vybavenie a jedinečný zážitok z ubytovania. Každý apartmán v našom penzióne je dekorovaný v štýle iného hudobného žánru, takže žiadne dva pobyty nie sú rovnaké.

apartmany-style-recepcia-1

Hostia penziónu majú na výber z piatich jedinečných apartmánov. Celková kapacita penziónu je 10 osôb. Každý apartmán má svoj vlastný, originálny charakter, doplnený moderným vybavením, pre naozaj unikátny zážitok z pobytu.

Izby sú vybavené twin-size alebo king-size posteľami s kvalitnými matracmi, nočným stolíkom, šatníkovou skriňou, TV s plochou obrazovkou, vysokorýchlostným internetom, bezpečnostným sejfom na izbe, kúpeľňou so sprchou, sušičom na vlasy a kúpeľňovou kozmetikou.

ubytovanie-pre-dvoch-rock-1

Všetky izby sú nefajčiarske.

Recepcia: K dispozícii v čase od 8:00 – 11:00 hod. počas pracovných dní. Mimo tohoto času funguje online recepcia: ubytovanie prostredníctvom online check-inu a vstup do budovy pomocou SMS kódu. Okrem toho je náš personál neustále zastihnuteľný telefonicky.

Spoločné priestory: V spoločných priestoroch penziónu majú hostia k dispozícii štýlové lobby s posedením a TV, vybavenú kuchynku s občerstvením a business časť s pracovným stolom, PC a tlačiarňou.

Parkovanie: Privátne, kamerovo strážené parkovisko. Každý apartmán má svoje vyhradené bezplatné parkovacie miesto priamo pred budovou penziónu. V prípade potreby možnosť zaparkovať aj viac áut alebo dodávku.

ubytovanie-pre-jedneho-folk-3

VIAC INFO

REZERVÁCIA

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Hotel Enchanté0.96 km
METROPOLIS - Bistro - Reštaurácia1.77 km
Čínska reštaurácia XIHU1.80 km
Poetika Prešov1.82 km
Penzion & Grill House Trattoria1.85 km
Apartmány Style0.00 km
Hotel Lineas0.79 km
Hotel Enchanté0.96 km
Poetika Prešov1.82 km
Penzion & Grill House Trattoria1.85 km