Hotel Lineas

Hotel Lineas

Hotel LINEAS*** sa nachádza neďaleko historického centra mesta Prešov, vďaka čomu má výbornú polohu.

Aby ste sa tu cítili naozaj výnimočne, ponúka vám komfortné ubytovanie v útulných dvojposteľových a jednoposteľových izbách. Dokážu ponúknuť maximálne pohodlie nielen pre obchodných cestujúcich, ale aj pre cestovné kancelárie, zájazdy, transfery, športové kluby. Jednoducho pre každého, kto hľadá cenovo výhodné ubytovanie s kvalitnými službami.

V reštaurácii si pochutnáte na jedlách zo slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia hotela ponúka široký výber jedál nielen hosťom ale aj verejnosti. Klimatizovaná reštaurácia s tanečným parketom ponúka 60 miest na sedenie a je ideálnym priestorom na organizovanie svadieb, spoločenských stretnutí, osláv, slávností, firemných akcií, plesov a rôznych iných spoločenských udalostí.

Dva útulné klimatizované salóniky s kapacitou 30 miest ponúknu dostatok súkromia, vďaka čomu sú výborným miestom pre menšie rodinné oslavy, stretnutia, promočné obedy, školenia, či porady. Kongresové centrum hotela LINEAS umožňuje organizovať rôzne konferencie, semináre, výstavy, workshopy, porady, gala večery, firemné večierky, či iné jedinečné podujatia. Tvoria ho dva kongresové priestory či ďalšie dva klimatizované salóniky.

V bowlingovom bare si užijete neopakovateľné chvíle. Bezšnúrový bowling tvorí 6 dráh, na ktorých zažijete tie pravé športové zážitky, či už si chcete zorganizovať priateľský turnaj, alebo si len tak spestriť príjemný večer s rodinou.

Relaxačné centrum je príjemnou doplnkovou službou hotela. Hostia si môžu oddýchnuť, zrelaxovať a dopriať si parnú, infra či fínsku saunu, bazén, vírivku, či oddychovú miestnosť.

Z geografického hľadiska má Hotel Lineas Prešov veľmi výhodnú polohu. Nachádza sa v tichej štvrti, v širšom centre mesta s blízkosťou diaľničného ťahu Prešov – Košice a železničnej (10 min.) a autobusovej (15 min.) stanice. Administratívne a kultúrne centrum mesta, je v dosahu do 15 min. chôdze, MHD 5 min. zo zastávky priamo pred hotelom. Najbližšie medzinárodné letisko je v Košiciach, dostupné po diaľnici vo vzdialenosti 30 km.

Zdroj: www.lineas.sk

Hotel Lineas

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Hotel Enchanté0.17 km
METROPOLIS - Bistro - Reštaurácia0.97 km
Poetika Prešov1.03 km
Penzion & Grill House Trattoria1.07 km
Via Magna1.13 km
Hotel Lineas0.00 km
Hotel Enchanté0.17 km
Apartmány Style0.79 km
Poetika Prešov1.03 km
Penzion & Grill House Trattoria1.07 km