galeria-tatry-interier-1
stacks_image_784

Pedal Planet

Pedal Planet patrí k jednej z najväčších súkromných zbierok šliapacích autíčok v Európe. Viac ako 110 exponátov z celkového počtu 300 ks je v Galérii Tatry rozdelených do šiestich hlavných skupín.

Na úvod sa vám predstaví viac ako 50 unikátnych autíčok, ktoré sú rozdelené podľa krajiny vzniku: od Talianska cez Nemecko, Rusko, Francúzsko a Veľkú Britániu prejdete k výrobcom v ostatných európskych štátoch.

pedal

Samostatnou sekciou je luxusná značka Rolls Royce. Veľkú časť zbierky tvoria mimoriadne obľúbené a vzácne autíčka Formuly 1 a Indianapolis popredných značiek ako Giordani, Gimca....

Priaznivcov Formuly 1 a najmä značky Ferrari poteší kútik venovaný kráľovnej motoristického športu. Zoznámite sa s bohatou históriou talianskej značky Ferrari, využite formulový fotokútik a urobte peknú fotku pre svoje ratolesti.

V zážitkovej časti si prídu na svoje hlavne najmenší. Pripravené sú pre nich autíčka na fotenie, jedinečnú kolekciu vojenských a policajných autíčok, ba dokonca aj plne funkčný kolotoč.

Medzi exponátmi zaujme populárny VW Chrobák, VW Golf, plážová buggy, športové autá z celého sveta, ale aj šliapacie koníky, bager, traktor alebo Cyclo Rameur, trojkolka na ručný pohon z Francúzska.

Okrem autíčok sme v projekte Pedal Planet pripravili aj sekciu šliapacích motoriek a zábavný chopper - kolotoč, na ktorom si môžu deti aj zajazdiť. Samostatnou sekciou sú rakety a lietadlá pod animovanou hviezdnou oblohou. Pohyblivá talianska raketa pre dvoch malých kozmonautov s plnou výzbrojou je lákadlom, ktorému sa jednoducho nedá odolať.

stacks_image_439

Pre všetkých, ktorí radi vedia viac, sú pripravené interaktívne Touch Pointy. Na dotykových tabletoch nájdete podrobnosti, dobové fotografie, reklamy aj zaujímavosti o jednotlivých exponátoch.

REZERVÁCIA VOPRED POTREBNÁ!

Telefonické rezervácie:
+421 901 771 720

Rezervácia e-mailom:
recepcia@pedalplanet.sk

Viac info a zdroj foto: http://www.pedalplanet.sk/

POZRI TIEŽ:

Galéria Dobrá Hračka

Galéria Dobrá Hračka je interaktívnou detskou galériou, ktorá na ploche 500 m² ponúka múdre hranie pre rodinky s deťmi aj školské zájazdy. V galérii ...

Poliankovo

Galéria Poliankovo vedie v Tatrách digitálny dialóg s planétou. V strednej Európe je unikátom.

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Kurhotel TIVOLI***2.30 km
Sliezsky House ***2.56 km
Hotel Atrium4.69 km
Hotel Villa Siesta***4.76 km
Penzión Gašperov Mlyn4.90 km
Chata pod Gerlachom0.03 km
Vila Marína Štrbské Pleso1.73 km
Kurhotel TIVOLI***2.30 km
Sliezsky House ***2.56 km
Penzión Horal Štôla3.01 km