​Víťazi hry LEGENDARIUM 2

​Víťazi hry LEGENDARIUM 2

PREŠOV (16. september 2016) – Cestovanie za legendami Prešovského kraja s mobilnou aplikáciou LEGENDARIUM 2 už má svojich víťazov. Prvé miesto v rebríčku patrí kráľovi Prešovského kraja!


Od 1. júna do 15. septembra ste mohli cestovať s pätnástimi legendárnymi hrdinami Prešovského kraja a zapojiť sa do súťaže s mobilnou aplikáciou a albumom s nálepkami. Kým o víťazoch súťaže s albumom rozhodne žrebovanie, víťazi súťaže s aplikáciou (hrou) boli známi s úderom polnoci 15. septembra 2016.


Víťazi hry LEGENDARIUM 2:

1. Marian – kráľ Prešovského kraja

výhra: ASUS Notebook + Rodinný pobyt pre 2 dospelé osoby + 2 deti na 2 noci v Hoteli Bachledka**** Strachan, Bachledova dolina. 2× raňajky formou švédskych stolov, 2× ubytovanie v izbe KOMFORT, 1× vstup do wellness centra na 90 min.

2. korel – výhra: Rodinný pobyt pre 2 dospelé osoby + 2 deti na 2 noci v Kontakt Wellness Hotel****, Stará Lesná, Vysoké Tatry. Ubytovanie v trojlôžkovej izbe s prístelkou, polpenzia, vstup do bazéna a fitnes, vstup do vitálneho sveta, parkovanie monitorované kamerovým systémom, wi-fi pripojenie v rámci celého hotela.

3. Sabina Halcinova –výhra: Rodinný pobyt pre 2 dospelé osoby + 2 deti na 2 noci v Boutique Hotel Hviezdoslav****, Kežmarok. Polpenzia, vstup do wellness centra, parking.

4. sefo – výhra: tablet

5. JohnyJP – výhra: tablet

6. Barborka – výhra: tablet

7. Natlka – výhra: Vstupy pre 2 osoby na celý deň do Thermal Park Vrbov

8. Adam –výhra: Vstupy pre 2 osoby na celý deň do Thermal Park Vrbov

9. terka – výhra: Vstupy pre 2 osoby na celý deň do Thermal Park Vrbov

10. valentin – výhra: Vstupy pre 2 osoby na celý deň doThermal Park Vrbov

11. danyelqa – výhra: Vstupy pre 2 osoby na celý deň do Thermal Park Vrbov

12. Erik – výhra: Vstupy pre 2 osoby na celý deň do Thermal Park Vrbov

Blahoželáme!

Legendarium-2-rebri%C4%8Dek-hra.jpg

Odovzdávanie cien a korunovácia kráľa Prešovského kraja sa uskutoční 24. septembra 2016 o 13.00 hod. v športovom areáli na Štrbskom Plese pri príležitosti osláv Svetového dňa cestovného ruchu. Tešíme sa na Vás! Viac

Všetkým, ktorí ste vycestovali za legendami Prešovského kraja, ďakujeme a veríme, že ste zažili leto plné dobrodružstva a poznávania krás­nych miest Prešovského kraja. Žrebovanie výhercov s albumom LEGENDARIUM 2 sa uskutoční v utorok 20. 9. 2016.

Všetko o LEGENDARIU 2, zoznamy víťazov, podmienky, hru na stiahnutie a pod. nájdete na stránke www.legendarium.info

5454b12d250949c58e8e9084ad5161f1.jpg