Zaži kraj s legendami!

Zaži kraj s legendami!

Spoznajte najkrajší kraj Slovenska cez legendárne postavy, tajomných hrdinov i strašidelné príbehy. Je tu prvá multimediálna hra o slovenských legendách. A to zďaleka nie je všetko!

 

Viete, kto straší za mestskými hradbami Levoče? A prečo čert nikdy nevkročí do Sniny? Ktorá nahá deva behá v júni po bardejovskom námestí? Veselé i tajomné historky z dávnej minulosti spojené s dnešným moderným svetom prináša projekt LEGENDARIUM.

 

Multimediálna hra, audio CD s legendami a zberateľský album s originálnymi nálepkami predstavujú Prešovský kraj tak ako nikdy doteraz. Multimediálna hra, ktorú pripravuje spoločnosť Functu ocenená aj MTV Game Awards, zoznámi malých i veľkých hráčov s postavičkami, ktoré sa navždy vryli do histórie desiatich lokalít kraja. Nejde však len o hru a zábavu, pridanou trinástou komnatou hry je lokalizácia priamo na mieste, kde sa hra odohráva. Najlepší hráči a najlepší lokalizátori si prídu na svoje – pripravené sú skvelé ceny.

Aby toho nebolo málo, o zážitok sa postará aj audio CD o legendách, za ktorým stoja známe herecké hlasy. Pre detských cestovateľov je určený aj album s nálepkami, ktoré získajú za návštevu vybraných turistických atraktivít.

INFO: LEGENDARIUM je pokrstené

HRU SŤAHUJ TU

LEGENDARIUM náj­dete aj na Facebooku 

  SÚVISIACE ČLÁNKY:Máme najkrajšie propagačné materiály!Stretli sa organizácie rozvíjajúce cestovný ruch v kraji