Leto v Prešovskom kraji žije projektom LEGENDARIUM

Leto v Prešovskom kraji žije projektom LEGENDARIUM

PREŠOV (6. august 2015) – Projekt o legendách, ktoré predstavujú turistické zaujímavosti Prešovského kraja, má za sebou 50 dní. Hra, album s nálepkami a CD s legendami zaujali aj rodiny z ostatných krajov. Zapojte sa aj vy, pred nami je ešte 40 súťažných dní!

Hra LEGENDARIUM prekročila 5000 stiahnutí a siaha na métu desať tisíc hráčov! Za päťdesiat dní oslovila nielen obyvateľov Prešovského kraja, ale aj množstvo návštevníkov z okolitých krajov i zo zahraničia. Hra je dostupná zadarmo pre operačné systémy Android a Apple. Hráči sa spolu s desiatimi legendárnymi postavičkami prenesú do dávnych čias, aby zažili ich dobrodružstvá a nevšedné príbehy. Každý level ponúka lokalizáciu na miestach, ku ktorým sa legenda viaže. Za lokalizáciu získa hráč bonusové body a odomkne sa mu MP3 nahrávka legendy. Najlepší hráči budú ocenení tabletmi – traja z rebríčka Google Play (Android) a traja z Game Center (Apple).

Legendarium má aj svoj súťažný album s nálepkami. Za návštevu legendárneho miesta získa majiteľ albumu jednu nálepku. Ústrižky z nálepiek sú zlosovateľné. Čím viac ich súťažiaci nazbiera, tým má väčšiu šancu na výhru. „Veľmi nás prekvapili viacerí súťažiaci, ktorí už po necelých troch týždňoch nazbierali plný počet – teda desať nálepiek. Tešia nás pozitívne reakcie, aj fotografie, ktoré nám rodičia a deti zasielajú s legendárnymi postavičkami na fotopaneloch,“ uviedol riaditeľ KOCR Severovýchod Slovenska Martin Janoško. ceny

Za tri nálepky v albume dostáva súťažiaci CD o legendách, ktoré pripravili známe hlasy z Prešovského kraja – Martin Husovský a herci z Divadla Jonáša Záborského v Prešove. 

Súťaž s nálepkami a hrou Legendarium trvá do 15. septembra 2015. Zažite leto s Legendariom a objavte zaujímavé miesta s dobrodružstvami legendárnych postavičiek!

Legendarium Severovýchod Slovenska na Facebooku

Miesta s nálepkami a predaj albumov

CD 1: Medzilaborce, Bardejov, Stará Ľubovňa, Vysoké Tatry, Prešov

CD 2: Sabinov, Levoča, Snina, Kežmarok, Červený Kláštor

 

SÚVISIACE ČLÁNKY:

Legendarium – hra, album a CD (pravidlá)

Legendarium zaujalo deti aj dospelých

 

Pozri tiež:

Objavuj Prešovský kraj a vyhraj

Cyklopátrania predstavia kraj na bicykli

Choď a foť!

Sťahuj hru:

logo-JPG-Google-Play-na-web.jpg

button-app-store-web-2.jpg

SVS-legendarium-banner-WEB-72dpi.jpg

Ukážka legendy O čertovom kameni