Objavte Prešovský kraj s aplikáciou a súťažou

Objavte Prešovský kraj s aplikáciou a súťažou

Spoznajte nádherné miesta Prešovského kraja a vyhrajte zaujímavé ceny! V šikovnej aplikácii Objavujme nájdete množstvo tipov na výlety a hru Objavuj Prešovský kraj. Pripravené sú lokalizačné úlohy, zábavný kvíz aj body za fotografie!

Letná turistická súťaž Objavuj Prešovský kraj je určená každému, kto má chuť objavovať zaujímavé miesta. Nájdete ju v aplikácii Objavujme. Pripravené sú nielen turisticky známe lokality, ale aj nevšedné a málo známe „chuťovky“. Výhľady, čarovné zákutia, liečivé pramene, skalné výtvory aj rarity, ktoré ukrývajú malebné dedinky. Drevené kostolíky, ľudová architektúra, historické miesta, vojnové cintoríny a nechýbajú ani prírodné scenérie a zrúcaniny hradov.

Lokalizuj sa, odfoť miesto, odpovedaj na kvíz

V aplikácii Objavujme je v hre Objavuj Prešovský kraj umiestnených až 360 tipov na výlety.  Súťažných je 250 miest. Úlohou súťažiaceho je lokalizovať sa na mieste, za čo získa príslušný počet bodov. Dvestovka miest má navyše fotografickú úlohu. Teda ak miesto súťažiaci odfotí, získa bonusové body. A aby nechýbala aj trocha napätia a adrenalínu, pri 125 úlohách nájde súťažiaci kvízové otázky. Stačí správne odpovedať a na konto pribudnú ďalšie body.

Aplikácia je funkčná aj v offline móde. Pre registráciu a pripočítanie nazbieraných bodov je potrebné pripojiť sa na internet.

Súťaž prebieha od 10. júna do 15. septembra 2016. Aj po skončení súťaže bude aplikácia s hrou voľne prístupná a poslúži ako skvelý sprievodca za výletmi v Prešovskom kraji.

Odmeňovanie výhercov sa uskutoční 24. septembra na brehu Štrbského plesa pri príležitosti osláv Svetového dňa cestovného ruchu. Pripravené sú skvelé ceny – pobyty, darčekové poukazy, elektronika a podobne.

Krater-ZDROJ-K%C3%BApele-Vy%C5%A1n%C3%A9-Ru%C5%BEbachy.jpg Kráter – unikátne travertínové jazierko vo Vyšných Ružbachoch. ZDROJ – Kúpele Vyšné Ružbachy

Vybláznia sa aj cyklisti

Pre cyklistov je v aplikácii Objavujme špeciálna hra Cyklopátrania. Zábavno-poznávacie preteky zavedú cyklistov do štyroch kútov Prešovského kraja. V každom z nich majú 15 bodov, na ktoré sa môžu v deň pretekov vybrať, lokalizovať sa a získať súťažné body.

Cyklopátrania Prešovským krajom sú určené cyklistom rôznej vekovej a výkonnostnej kategórie. V lete 2016 sú v ponuke štyri krásne lokality:

25. jún – Stropkov                     ŠTART: centrum mesta (Počas víkendu sa koná aj Pivný festival.)

23. júl – Humenné

13. august – Ľubovnianske kúpele

10. september – Prešov

Viac o Cyklopátraniach 2016

 

Pravidlá              Rebríček  hráčov                Úlohy Ceny

Aplikácia Objavujme na stiahnutie:

button-app-store-web-2.jpg

logo-JPG-Google-Play-na-web.jpg 

Pravidlá hry Objavuj Prešovský kraj 2016

Otvorenie letnej súťaže Objavuj Prešovský kraj

Cyklopátrania 2016: Spoznaj kraj na bicykli

zdiar.jpg Vyhliadková veža v Bachledovej doline. FOTO: Bachledka Ski & Sun

SVS-objavujme-banner-1280px-1.jpg

Čítaj tiež:

A je to tu: LEGENDARIUM 2 odštartované!

LEGENDARIUM 2: Rekord a krst s Adamom Žampom

Ocenenia pre cestovný ruch Prešovského kraja

Prešovský kraj mal v roku 2015 historicky najviac turistov

Album LEGENDARIUM a kalendár – najkrajšie na Slovensku!

Vedeli ste to o Prešovskom kraji?

Choď a foť!

TOP výlety:

Všetky výlety