Tatry vnútri

Tatry vnútri

Nový unikátny projekt s názvom „Tatry vnútri“, predstavuje najmodernejšiu prehliadku Vysokých Tatier pod jednou strechou, a za každého počasia. Ideový koncept vytvoril kolektív autorov spoločnosti Ústav technológií a inovácií s.r.o. v spolupráci so slovenskými umelcami a odborníkmi na tatranskú prírodu.

Častokrát prekazí turistom program počasie, alebo nestihnú vidieť všetko čo majú v pláne. Preto projekt ponúka novú možnosť objaviť a zažiť „Tatry trochu inak a vnútri“ 

Tatry vnútri sú spracované do 14 tematických sekcií. Návštevníci spoznajú prírodné krásy a unikáty, ktoré sa ukrývajú v našich veľhorách. Pomocou moderných technológií a interaktívnych prvkov projekt združuje diela známych tatranských filmárov a fotografov, nekonečné výhľady, tatranskú faunu a flóru. Vďaka spolupráci s odborníkmi má prehliadka aj vzdelávací charakter.

Pre najmladších návštevníkov sú pripravené hravé detské atrakcie, svištia nora, lezecká stena a zaujímavú súťaž formou interaktívneho poznávania.

Zámerom projektu je, aby návštevník odchádzal plný emócií, nových zážitkov a obohatený o poznatky.

Viac informácií: www.tatryvnutri.sk

POZRI TIEŽ:

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry s rozlohou 341 kilometrov štvorcových sú najvyšším pohorím Slovenska a Poľska. Približne tri štvrtiny horstva s typickým alpským rázom sa rozprestierajú na

 

 

Miesto výletu:

V blízkosti výletu:

Slowenská reštaurácia Starý Smokovec0.06 km
APLEND Koliba Kamzík Starý Smokovec0.09 km
Penzión KOLIBA0.16 km
Central Apartmány a Restaurant0.18 km
Hotel Palace Grand***0.19 km
Apartmán 4Roses0.09 km
Penzión Šport0.09 km
Penzión Villa KUNERAD0.13 km
Penzión KOLIBA0.16 km
Central Apartmány a Restaurant0.18 km